Náš tým

Makléře vybíráme jen na základě předchozích zkušeností klientů.
Jednáme fér a zakládáme si na tom, aby pro vás byla hypotéka radostí a ne starostí.

Ing. Otomar Gottstein

Ing. Otomar Gottstein

+420 604 262 905

Naším revírem jsou Čechy, naše tempo je vražedné, naši protivníci jsou vysoké úroky, poplatky a neochotní úředníci, pracujeme ve dne v noci i o víkendech, náš cíl je spokojený bezstarostný klient.

Ing. Hana Gottsteinová

Ing. Hana Gottsteinová

+420 605 771 452

Dlouholetá praxe v bankovnictví a dosahované objemy obchodů mi umožňují mít stálý přehled o produktech bank, stavebních spořitelen a pojišťoven a umět doporučit klientům to nejlepší, co je na trhu.

Ing. Jitka Hořejší

Ing. Jitka Hořejší

+420 737 373 711

Pořizujete si nemovitost? Končí vám fixace hypotéky? Zdarma vás co nejefektivněji provedu celým procesem získání hypotečního úvěru.

Lenka Svobodová

Lenka Svobodová

+420 739 255 872

Chcete srovnat nabídky od všech hypotečních bank a domluvit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky? Hypotékou a refinancováním Vás provedu od začátku do konce.

Miroslava Kulhánková

Miroslava Kulhánková

+420 603 167 761

Dosahuji roční produkce v hypotékách přes 60 mil. Kč. Hypotékám, stavebnímu spoření a pojištění se věnuji na plný úvazek od roku 1999. Dojednám v kterékoliv bance nejlepší možné podmínky.

Proč my?

Jsme tým zkušených poradců.

Rychlost

Dnes zadáte nezávaznou poptávku a my se ihned začneme věnovat přípravě té nejlepší nabídky. Snažíme se, abychom pro vás měli nabídku do 48 hodin.

Komunikace

Dbáme na to, abychom vám vše pečlivě vysvětlili a abyste měli přehled o tom, v jaké části se vyřizování hypotečního úvěru právě nachází. Jsme vždy na vaší straně.

Nezávislost

Jsme nezávislí. Nepracujeme pro konkrétní banku. Jsme tu s cílem všechny banky porovnat a vybrat pro vás tu nejvýhodnější variantu hypotečního úvěru. U bank umíme vyjednat slevy.

Služby zdarma

Jsme placeni bankou až po dobře odvedené práci. Po vás nechceme ani korunu. Proto neuděláte chybu, když naše služby vyzkoušíte a zjistíte, v čem jsme nejlepší.

Jednoduchost

Vše zařídíme za vás. Veškeré smlouvy připravíme přímo k podpisu. Poradíme, jak se vyhnout problémům a nepříjemnostem při vyřizování hypotéky.

Spokojenost

Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Víme, že bez dobrých referencí se dnes pracovat nedá, proto o vás pečujeme tak, jak nejlépe umíme.

Jaká bude splátka hypotéky?

Stačí pár údajů, které zadáte níže a ihned zjistíte, jaká může být výše měsíční splátky vaší hypotéky.

Ceník služeb

Tato část portálu je vlastně nejkratší, protože všechny naše služby jsou pro vás zdarma. Zařídíme vám nejlepší hypoteční úvěr a vy za tuto službu nezaplatíte. Skutečně ne, protože za zařízení úvěru získáme odměnu od banky, u které vám hypotéku dojednáme.

Kontaktujte nás

Budeme rádi, pokud vám budeme moci nějak pomoci.

Pošlete nám svůj dotaz


Kontaktní informace


VIP makléř, s.r.o.
IČ: 281 49 530
Vojenova 322, Písek, 397 01
GSM: +420 604 262 905
E-mail: info@vipmakler.cz